Представники ULEAD з Європою відвідали Шепетівську громаду з особистою презентацією

До Шепетівської громади завітали регіональні представники Програми ULEAD з Європою: керівник регіонального офісу Дмитро Василенко, радниця з місцевих фінансів та управління Наталія Любченко та радниця з децентралізації та місцевого самоврядування Вікторія Сокуренко.

Це важливий виїзд для Шепетівської міської територіальної громади, оскільки це перша міська територіальна громада, куди за період повномасштабного вторгнення з особистою презентацією приїхали представники ULEAD.

Під час зустрічі були презентовані усі програми і напрямки роботи ULEAD з Європою у Хмельницькій області. Особливі акценти були зроблені на консультуванні і підтримці роботи органів місцевого самоврядування, було презентовано успішні кейси територіальних громад Хмельницької області підтримані програмами ULEAD.

Шепетівська міська рада є активним учасником програм ULEAD з Європою та впевнено посідає сьоме місце серед 60 громад області, після Хмельницької, Кам’янець-подільської та Новоушицької. Наша громада у 2023 році взяла участь у ряді заходів ULEAD, зокрема «Кроки для спеціалістів та «Громада дружня до бізнесу» 2021.

Наразі на розгляд ULEAD подана грантова заявка яка розглядається експертним журі. Шепетівська міська територіальна громада сподівається, що вона буде підтримана у 2024 році.

Поділитись:
Новини Шепетівки