Засідання ради з питань ВПО: актуалізація складу Ради, правила проживання, інтеграційні майстер-класи для дітей

9 листопада відбулось чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради за участі представників благодійного фонду «Рокада», фахівців структурних підрозділів виконавчого комітету та членів ради.

У ході засідання розглянули питання оновлення складу Ради.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради – начальник відділу праці та соціальних зв’язків Іван Дячук поінформував присутніх про ситуацію в громаді, з проживанням ВПО в гуртожитках та встановлення правил проживання у гуртожитку. Члени ради підтримали створення робочої групи з розʼяснення питань порушення таких правил.

Член Ради Сергій Павловський розповів про реалізацію проекту «Ділимось хлібом», випікання хлібобулочних і кулінарних виробів, а також запропонував розробити план інтеграційних майстер-класів для дітей з поміж ВПО та місцевих дітлахів.

Серед іншого, учасники засідання визначились щодо подання грантової заявки від УВКБ ООН, а психологиня БФ провела психологічну вправу «Валіза моїх ресурсів».

Поділитись:
Новини Шепетівки