Третій міський конкурс відеороликів «Своє кіно» до Дня Збройних Сил України «Українці – нація нескорених!»

Приєднуйся! Підтримай бойовий дух ЗСУ та перемагай !

Третій міський конкурс відеороликів «Своє кіно» до Дня Збройних Сил України організовується і проводиться відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради за ініціативи та підтримки Шепетівського міського голови Віталія Бузиля.

Учасником Конкурсу може стати мешканець або група мешканців Шепетівської територіальної громади у двох вікових категоріях: 14-18 років (включно) і 19-35 років. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною. Приз за перемогу у конкурсі – індивідуальний.

Для участі у Конкурсі зніми відеоролик тривалістю до 3-х хвилин та розкрий унікальність сили духу українського народу, продемонструй любов до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, самосвідомість, патріотизм й активну громадянську позицію у молоді та підтримай моральний дух бійців ЗСУ.

Прийом робіт на конкурс — з 15 листопада до 4 грудня 2023 року
Підбивання підсумків конкурсу – 5 грудня 2023 року
Результати конкурсу буде оголошено 6 грудня 2023 року.

Автори направляють посилання на свої роботи разом із контактною інформацією у Google формі: 👉https://forms.gle/Dh6JajCbHJradgfk9

Посилання на опубліковане відео тривалістю не більше 3-х хвилин опубліковане на будь-якому файлообміннику.

Якщо учасники конкурсу не володіють технічними можливостями для відправки робіт, то в терміни прийому робіт на конкурс надають свої відеоролики на будь-якому доступному носії за адресою: 👉м.Шепетівка, вул.Соборності, 4., каб. 420.

Детальніше з Умовами конкурсу та Вимогами до відеоролика можна ознайомитися у Положенні:
ПОЛОЖЕННЯ ПРО ТРЕТІЙ МІСЬКИЙ КОНКУРС ВІДЕОРОЛИКІВ «СВОЄ КІНО» ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ «ГЕРОЇ НОСЯТЬ ФОРМУ ЗСУ»

Поділитись:
Новини Шепетівки