Фахівці представництва Омбудсмана у Хмельницькій області відвідали Шепетівську громаду з робочим візитом

22 листопада за участі міського голови Віталія Бузиля, заступника міського голови Галини Безкоровайної та керуючого справами виконавчого комітету Наталії Білас,  відбулась робоча зустріч з фахівцями регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області.

З керівниками та фахівцями структурних підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради спілкувалися й відповідали на питання: Представник Уповноваженого у Хмельницькій області Оксана Кізаєва; головний спеціаліст Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Оксана Шейгец; регіональні координатори Уповноваженого у Хмельницькій області Ольга Осередчук –  по взаємодії з громадськістю; Олег Шаповалов – з питань ВПО; та експерт з напрямку дотримання прав дітей Представництва Уповноваженого у Хмельницькій області Алла Касянюк.

Під час заходу Представник Уповноваженого у Хмельницькій області Оксана Кізаєва розповіла про роль інституції Омбудсмана в Україні щодо дотримання та захисту прав людей, її структуру й основні напрямки роботи, одним із яких є здійснення парламентського контролю за додержанням прав дітей. Надала інформацію про роботу Консультаційного центру Уповноваженого у місті Хмельницький та повідомила про порядок звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини та регіонального представництва у Хмельницькій області.

Присутніх поінформували про порядок проведення моніторингових візитів та права працівників Офісу Омбудсмана під час їх здійснення, а також про основні поширені недоліки, виявлені в роботі служб у справах дітей за результатами проведених моніторингів у сфері захисту прав дітей.

Учасники зустрічі ознайомилися з напрямками й результатами роботи підрозділів виконавчого комітету Шепетівської міської ради у сфері захисту прав дітей та досвід Шепетівської громади у розв’язанні питань проживання та надання послуг внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

За результатами зустрічі досягнуто домовленості про налагодження подальшої дієвої взаємодії для оперативного розв’язання проблемних питань, які виникають в умовах воєнного стану з метою захисту прав людини, та здійснення інформаційної підтримки органу місцевого самоврядування.

Поділитись:
Новини Шепетівки