У бібліотеці для дітей провели годину-пам’яті до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років

Напередодні роковин пам’яті жертв Голодомору в Україні працівники Шепетівської бібліотеки-філії №1 для дітей, спільно з архівним відділом Шепетівської міської ради, вчителями і учнями ДХШ провели годину-пам’ять «Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933 роках».

Діти прослухали розповідь  бібліотекаря про важкі часи Голодомору в Україні і, зокрема, у нашому регіоні, спогади очевидців та дослідження передумов та подій сталінського геноциду на Хмельниччині, дізналися про закон «про п’ять колосків», який не мав прецедентів у світовій історії та в тогочасних умовах він фактично забороняв людям розпоряджатися їжею. А також переглянули анімаційний фільм «Голодний дух».

У просвітницькому заході до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років взяли участь начальник архівного відділу Шепетівської міської ради Олена Покотило, директор Публічної бібліотеки Ольга Руда та директор ДХШ Василь Сараєв. У ході зустрічі присутні наголосили, що треба пам’ятати про жертв Голодомору та ті страшні події, усвідомлювати трагічні наслідки масових штучних голодів у долі рідного народу, розвивати патріотичний дух на засадах свідомого розуміння історії.

Завтра, о 16.00, запалимо свічку пам’яті, горітиме вона, зігріваючи зорі і небо, і душі закатованих штучним голодом у 1932–1933 роках.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки