У Шепетівці вшанували пам’ять закатованих штучним голодом у 1932–1933 роках

Традиційно, кожної четвертої суботи листопада, ми вшановуємо жертв Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

25 листопада біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм до 90-х роковин Голодомору 1932-33 років – геноциду Українського народу.

Керівники територіальної громади і району, військовослужбовці та представники громадських організацій, депутати міської ради, духовенство, працівники міськвиконкому, освітяни й жителі Шепетівської громади зібралися, щоб вшанувати пам’ять вбитих голодом, покласти квіти, композиції з житніх та пшеничних колосків до пам’ятного знаку та запалити лампади, вшанувавши невинних жертв.

Духовенство громади у спільній молитві відслужили молебень за жертвами геноциду.

Цього року ми вдруге вшановуємо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни. Сьогодні ми протистоїмо тому ж ворогу, який, серед іншого, використовує голод як зброю, щоб знищувати українців. Зараз, як і 90 років тому, намагається стерти Україну, як державу та українців, як народ.

Запаліть свічку пам’яті за вбитими голодом – поділіться цим світлом, теплом і надією. Пам’ятайте про жертв Голодомору та підтримуйте тих, хто бореться за Україну.

Поділитись:
Новини Шепетівки