Шепетівська громада взяла участь у щорічному заході партнерської мережі Cities 4 Cities | United 4 Ukraine у м.Львів

Шепетівська міська територіальна громада взяла участь у Львівському форумі муніципального партнерства, що проходив 27-28 листопада та став чудовою нагодою зустрітися з європейськими партнерами, обмінятися досвідом щодо форматів співпраці та дізнатися більше про можливості від міжнародних донорських організацій.

Шепетівську громаду на форумі представили заступник міського голови Віталій Янушевський та радник міського голови Ольга Петрова.
Це щорічний захід партнерської мережі Cities 4 Cities | United 4 Ukraine, який має на меті просування ідеї міжмуніципального партнерства між громадами в Україні та ЄС, посилення співпраці, відкриття можливостей та координації зусиль між національними, міжнародними та місцевими гравцями, шляхом обміну кращими практиками та інтеграції України на місцевому рівні для швидкого відновлення країни після російської війни.

Форум реалізовується за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)» та проекту «Підтримка децентралізації в Україні» Шведської асоціації місцевих і регіональних влад SALAR International.

Поділитись:
Новини Шепетівки