3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю

У відділенні денного перебування Шепетівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся тематичний захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю “Життя завжди прекрасне”.

Цей день покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їх прав, гідності і добробуту та є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з інвалідністю.

Щороку ми разом з усією світовою спільнотою ще раз переосмислюємо все, що зроблено на підтримку людей з інвалідністю, і консолідуємо наші зусилля задля їх гармонійної інтеграції  у сучасне суспільство.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор територіального центру Віктор Рибчинський.  Свято для підопічних центру подарував  ведмедик, який розважив веселими руханками й танцями, всі активно і з захватом брали участь у цікавих конкурсах та дружньо розписували патріотичне імбирне печиво.
Наприкінці свята усіх пригощали солодощами від депутата міської ради Інни Сікори та смакували фірмову піцу з печі від Art&Grill.

На заході панувала тепла атмосфера, яка залишить приємний спогад у серцях підопічних відділення денного перебування.

Шепетівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Поділитись:
Новини Шепетівки