#16днівпротинасильства

4 грудня в межах акції «16 днів проти насильства» Молодіжна рада Шепетівської міської ТГ завітала до майстерні «Кральова».

Спільно з психологом Світланою Рулою створювали частину артпроекту «Говори, ти не одна», який реалізується за підтримки Української Феміністичної Мережі. Багато дискутували, обмінювалися думками й поглядами.

Першою темою було домашнє насильство. Це жорстоке поводження однієї людини(людей) над іншою(іншими) у таких як шлюб, чи співжиття. Воно може бути з боку партнера, а також щодо дітей, батьків, старших родичів та інших.

Друга тема – гендерно зумовлене насильство. Гендер – це про соціальну роль, а гендерно зумовлене насильство – це насильство за ознакою статі.

Також говорили про загрози, які несуть гендерні стереотипи в суспільстві, важливість розуміння власних кордонів, право на захист тих, хто потерпає від домашнього насильства, культура поваги одне до одного.

Учасники заходу обрали три історії та почали створювати ескізи до артпроекту, який обіцяє показати відчуття, коли думаємо про ці важливі теми для нашого суспільства. На жаль, вони часто замовчуються та не отримують належної уваги. Саме такі зустрічі в розуміючому товаристві дають надію на розв’язання проблеми.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

 

Поділитись:
Новини Шепетівки