«Миколай іде – ЗСУ веде»

5 грудня 2023 року в спортивному залі Шепетівської гімназії №5 відбулися змагання «Миколай іде – ЗСУ веде». За першість змагалися чотири команди: «Енейджайзери», «Живчики», «Патрони» та «Смайлики». Юні учасники змагалися в п’яти естафетах це – «Хокеїст», «Переправа», «Садіння та збір картоплі», «Вправний обруч» та «Мішок святого Миколая».

Під час змагань діти показали, як уміють гідно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.

Змагання пройшли у теплій та дружній атмосфері, учасники завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги.

За результатами змагань призові місця посіли:

  • 1 місце – команда «Енейджайзери»;
  • 2 місце – команда «Смайлики»;
  • 3 місце – команда «Патрони», які за проведенням  додатково конкурсу (стрибки на скакалці за 30 сек.) перемогли команду «Живчики».

З нагоди спортивного свята юні учасники отримали у подарунок спортивний інвентар, а також кубки, грамоти та солодкі подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Поділитись:
Новини Шепетівки