Автори кращих відеоробіт Третього міського конкурсу відеороликів «Своє кіно» до Дня Збройних Сил України отримали нагороди

12 грудня в приміщенні Шепетівської міської ради відбулось урочисте нагородження переможців Третього міського конкурсу відеороликів «Своє кіно» до Дня Збройних Сил України «Українці – нація нескорених!».

Заступник міського голови Галина Безкоровайна привітала переможців і учасників та вручила дипломи й цінні подарунки авторам кращих відеоробіт.

Учасники конкурсу змагалися у двох вікових категоріях та подали на розгляд конкурсної комісії дев’ять відеороликів, присвячених військовослужбовцям, волонтерському руху, боротьбі українців за незалежність та людям, життя яких назавжди змінила війна.

Переможцем у категорії до 18 років стала Іванна Печонка із Плесенської гімназії із відеороликом “Моя війна”.

У старшій віковій категорії перемогла Катерина Невдах, яка у відео розповідає про рідне місто Селидове Донецької області. Відео створено на основі проекту «Справа в тому…», розробленого до Всесвітнього дня Біженців.

Ми щиро дякуємо усім авторам відеоробіт за участь конкурсі!

Конкурс організовано і проведено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради за ініціативи Шепетівського міського голови Віталія Бузиля.

Поділитись:
Новини Шепетівки