У Шепетівці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щорічно, 14 грудня, у день закінчення будівництва ізоляційного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії.

Представники влади міста, ліквідатори аварії та члени Шепетівського міського товариства «Союз Чорнобиль» зібралися біля пам’ятного знаку, щоб віддати шану мужнім людям, які брали участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці атомної станції, чий подвиг та самопожертву не можливо переоцінити.  Багато з них не дожили до теперішніх днів, віддавши своє життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.

-Наш обов‘язок сьогодні – пам’ятати подвиг, який здійснили ліквідатори ціною власного життя. Хай залишиться в минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи, – зазначила заступник міського голови Галина Безкоровайна.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих та померлих внаслідок катастрофи й поклали квіти до пам’ятного знаку.

Відповідно до розпорядження міського голови Віталія Бузиля виділено кошти для надання одноразової грошової допомоги ліквідаторам та сім’ям, які втратили годувальника, хвороба та смерть яких була пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи.

Поділитись:
Новини Шепетівки