Засідання ради з питань ВПО: правова допомога ВПО, трудова інтеграція переміщених осіб та основні завдання Ради

Відбулося чергове засідання Ради ВПО Шепетівської громади під головуванням заступника міського голови Галини Безкоровайної.

Особлива увага була приділена питанням трудової інтеграції та наданню можливостей для самостійного заробітку переміщеним особам. Нове місце роботи, у ході соціалізації, допомагає отримати необхідні навички та знання, щоб бути конкурентоспроможними на ринку праці, та забезпечити стабільний дохід для себе та своєї родини. Саме про ці аспекти на засіданні розповіла спеціалізований кар’єрний радник Шепетівської філії Хмельницького обласного центру зайнятості – Наталія Бушинська.

Постійний безперебійний доступ внутрішньо переміщених осіб до правової допомоги є важливим, оскільки це забезпечує можливість захисту прав та законних інтересів. Внутрішньо переміщені особи є однією із чутливих соціальних груп через релокацію, зміну місця роботи, розв’язання житлових питань та інші. Про можливості отримання безоплатної правової допомоги розповів під час засідання завідувач сектору “Шепетівське бюро правової допомоги” Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також у ході засідання було обговорено подальшу роботу Ради та перспективні завдання.

Поділитись:
Новини Шепетівки