ВПО Шепетівської громади консультували щодо змін у виплаті державної допомоги з 1 січня 2024 року

Фахівці управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради спільно з представниками благодійного фонду “Рокада” провели зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які проживають в місцях тимчасового перебування у Шепетівці.

Перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Михайло Гой роз’яснив питання щодо змін у виплаті державної допомоги з 1 січня 2024 року та відповідав на запитання присутніх.

Зауважимо, що всім ВПО, які звернулися за виплатами після 1 серпня 2023 року, фінансова допомога буде подовжена ще на пів року. Перший період виплати у них закінчується 31 січня 2024 року. Після автоматичного продовження вони отримуватимуть кошти ще шість місяців, починаючи з 1 лютого 2024 року.

Під час нарахування допомоги враховується матеріальний стан людини та постійне її перебування в Україні, але не у рідному місті.

У 2024 році допомогу автоматично продовжать українцям, чий майновий стан потребує додаткової підтримки та скасують для осіб, чий матеріальний стан дозволяє здійснювати суттєві витрати без допомоги держави.

Грошові виплати не продовжуватимуть для осіб, які перебувають за кордоном понад 30 календарних днів поспіль без обґрунтованих та документально підтверджених причин.

Поділитись:
Новини Шепетівки