Цифровізація муніципального управління – це не лише зручність і данина часу, це – економія бюджету і нові можливості для громади

Цифровізація муніципального управління – це не лише про зручність і данину часу, а й про економію бюджету громади. А співпраця між закордонними партнерами та органом місцевого самоврядування – це завжди нові можливості.
Так у 2023 році команду Шепетівської міської ради було відібрано для участі в акселераційній програмі Громада 4.0 від ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, SocialBoost та Міністерство цифрової трансформації України з поміж 291 заявника від ОТГ з усієї України. Тож було ➡️розроблено стратегію покращення цифрового забезпечення ЦНАП. Наразі придбано нове програмне забезпечення та незабаром буде впроваджено в роботу.
Дотримуючись лінії максимальної відмови від паперових носіїв, муніципалітет приєднався до проєкту «Посилене партнерство для сталого відновлення», Шепетівській міській раді було надано ➡️36 планшетів для реалізації місцевої ініціативи – відмови від паперових варіантів проєктів рішень міської ради. Проєкт впровадився Партнерство для сталого розвитку / ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлений Шведське агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA). Тож економія на використанні паперу, зношуваності оргтехніки та поновленні роботи картриджів принтерів становитиме 600 тис. грн до кінця 2025 року.
Слідом за депутатським корпусом на цифрові носії інформації з 1 лютого 2024 року ➡️перейшли і члени виконавчого комітету Шепетівської міської ради, що теж спричинить суттєву економію.
Ще одним вагомим кроком до запровадження системи paperless office стало ➡️впровадження електронної системи документообігу для внутрішнього та зовнішнього діловодства виконавчого комітету. Розпочато процес переходу усіх структурних підрозділів.
Тож перехід до цифрових носіїв та систем передачі інформації сприяє більш ефективному, економічному, екологічно безпечному та доступному функціонуванню муніципалітету. 👍Дякуємо усім партнерам, які підтримували нас на цьому шляху!
Поділитись:
Новини Шепетівки