Вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

У міському будинку культури провели вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі заступника міського голови Галини Безкоровайної, родини Героя України Миколи Дзявульського, чиє життя обірвалось на Майдані, цього ж дня, рівно 10 років тому, та мешканців громади.

Присутні згадали учасників Революції Гідності, які загинули у боротьбі за свободу, а також, активістів Майдану й усіх воїнів-захисників.

До присутніх звернулась заступник міського голови Галина Безкоровайна, яка зауважила, що вже 10 років, як біль пронизує наші серця за тих, хто піднявся проти неволі й беззаконня, наголосила, що ми завжди повинні пам’ятати 107 Героїв, які загинули за правду й свободу, серед яких і наш земляк – Микола Дзявульський.

Під час заходу присутнім нагадали про буремні події Революції Гідності, про безсмертний подвиг Небесної Сотні. Захід супроводжували виступи виконавців та колективів міського будинку культури.

Відбулась церемонія покладання квітів на Алеї Слави Героїв України та до пам’ятних дошок Герою України Миколі Дзявульському.

Поділитись:
Новини Шепетівки