Шепетівська громада підписала меморандум про співпрацю зі шведським містом Карскуга

Знайомство громад та обговорення підписання меморандуму про партнерство та співробітництво із містом Карлскуга, лен Еребру, Швеція тривало весь 2023 рік. Перемовини про підписання документів тривали весь 2023 рік. 22 лютого 2024 року LІ сесія Шепетівської міської ради VІІI скликання погодила Угоду про побратимство між Шепетівською міською територіальною громадою та Муніципалітетом Карлскуги (Швеція) та уповноважила Шепетівського міського голову Віталія Бузиля від імені Шепетівської міської територіальної громади підписати Угоду про побратимство.

Аналогічне рішення сьогодні було прийнято і муніципалітетом Карскуги й о 15:00 за Києвом було підписано меморандум. Підписантами стали Анна Раген – голова муніципальної ради Карскуги та Шепетівський міський голова Віталій Бузиль. Засвідчили підписання також представниця ініціативи Cities4Cities United4Ukraine Марта Супрун та – Магнус Лілестрем, старший радник, SALAR International.

Меморандум про співпрацю було підписано для подальшої спільної участі двох громад у міжнародних ініціативах Шведського інституту (Swedish Institute, SI).

Cities4Cities United4Ukraine – партнерські ініціативи, які об’єднали зусилля у вересні 2022 року та офіційно підтвердили це 27 лютого 2023 року на Форумі муніципального партнерства в Зіндельфінгені, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. Ініціатива United4Ukraine була започаткована SALAR International та міською владою Львова (Україна) за підтримки Шведського агентства з питань міжнародного розвитку (Sida).

Поділитись:
Новини Шепетівки