До уваги пасічників та бджолярів громади!

З наближенням весни у пасічників стає більше роботи. Вони закінчують ремонт вуликів, виготовлення рамок, обмінюють віск на вощину. Закуповують препарати, необхідні для обробок та лікування бджіл, пасічний інвентар та ін. Настає дуже відповідальний період, адже закінчується зимівля бджіл.

Шановні пасічники та бджолярі!  Зверніть увагу, що на офіційному сайті Шепетівської міської ради з’явився новий довідковий розділ “Бджільництво”, де ви можете почерпнути актуальну інформацію щодо ефективної комунікації та постійного діалогу бджоляра з агровиробником та ознайомитися із заходами профілактики отруєння бджіл.

Звертаємо вашу увагу на пам’ятки для власників пасік та фізичних осіб і суб’єктів господарювання, які застосовують засоби захисту рослин. Ознайомтеся з пам’яткою щодо установлення факту отруєння бджіл та алгоритмом дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин.

Пасічництво — це важливий аспект сільського господарства та довкілля, важливе та відповідальне заняття, яке вимагає уваги до деталей та знань. Нехай праця на пасіці радує вас високими досягненнями та щедрим медовим урожаєм!

Поділитись:
Новини Шепетівки