12 березня у Шепетівці лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть від хвороб дітей та дорослих

До уваги шепетівчан та гостей міста!

У Шепетівській громаді лікарі обстежуватимуть і вакцинуватимуть від хвороб дітей та дорослих.

12 березня 2024 року у Шепетівці біля входу в поліклініку відбудеться виїзний профілактичний захід для дітей та дорослих “Подбай про себе!”. Час проведення заходу — 10.30 – 13.30 год.

Під час заходу працюватимуть мобільні бригади, які складатимуться із сімейного лікаря та вузькопрофільних спеціалістів, зокрема, невролога, психолога, офтальмолога, кардіолога. Усі охочі зможуть отримати у них безоплатну консультацію. Також на місці можна буде визначити рівень кисню та цукру у крові, виміряти артеріальний тиск, вирахувати індекс маси тіла, протестуватися на вірусні гепатити та ВІЛ, пройти електрокардіографію та флюорографію. Діти та дорослі матимуть змогу вакцинуватися від небезпечних інфекційних хвороб, що входять до Національного календаря профілактичних щеплень України, та коронавірусної хвороби.

Протягом попередніх років ми спостерігали в Україні спалахи небезпечних інфекційних хвороб, запобігти яким можна завдяки вакцинації. Зокрема, у 2021-2022 році був зафіксований спалах поліомієліту, у 2023 році реєстрували випадки кору, знаємо про непоодинокі випадки дифтерії та правцю. І фіксуємо їх як серед дітей, так і серед дорослих. На жаль, деякі з них призвели до важких ускладнень для здоров’я, а окремі – закінчилися смертю. Тому дуже важливо нагадати нашим мешканцям, що щеплюватися, і особливо у часи війни вкрай важливо. Таким чином ми можемо зменшити навантаження на медичні заклади і зберегти більше життів українців. Бо ж після нашої перемоги необхідно буде відбудовувати країну! Мета зустрічі — популяризувати здоровий спосіб життя, здорове харчування та профілактичні щеплення. Це є запорукою розбудови здорової громади. Захистити себе і свою дитину від небезпечних хвороб можливо і просто, аніж лікувати та боротися з тяжкими ускладненнями. А щоб дізнатися, як добре місцеві мешканці обізнані про профілактичні щеплення та стан свого здоров’я, організатори мають намір провести опитування.

Матеріал підготовлено у рамках проєкту Український католицький університет UCuniversity
(УКУ) за підтримки UNICEF Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

#ВакцинованіЗахищені

Поділитись:
Новини Шепетівки