Рада з питань ВПО визначила стратегію діяльності на 2024 рік

8 березня відбулась стратегічна сесія для рад з питань внутрішньо переміщених осіб на 2024 рік, за участі тренера Івана Чубукіна, голови правління «Офіс розвитку громад» та членів Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Шепетівській міській раді. Захід було організовано благодійним фондом «Рокада».

У ході інформативної та цікавої зустрічі, учасники заходу обговорили питання щодо стратегічного бачення, цілей, завдань та заходів роботи Ради ВПО, визначили основною задачею ради на 2024 рік, продовження реалізації заходів спрямованих на інтеграцію ВПО в громаду та визначили кроки для досягнення цієї мети.

За підтримки Center for Disaster Philanthropy та у співпраці з громадами, команда Фонду сприяла створенню 66 Рад з питань внутрішньо переміщених осіб у 7 регіонах України: Рівненській, Волинській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Хмельницькій областях.

До складу Рад ВПО входять переселенці, представники влади та громадськості, а також рокадівці. Ради сприяють інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громад, дозволяють налагодити комунікацію між приймаючою стороною та ВПО задля спільного розв’язання проблемних питань.

Поділитись:
Новини Шепетівки