БФ «Діти Героїв» допомагає дітям, які втратили батьків внаслідок війни

З кінця 2023 року Департамент соціального захисту населення Хмельницької області та Служба у справах дітей розпочали співпрацю з Благодійним Фондом «Діти Героїв».

Ця співпраця надає можливість постраждалим родинам отримати необхідну допомогу, морально-психологічну підтримку,  стабілізувати  стан дітей, допомогти дітям соціалізуватись задля побудови майбутнього у вільній Україні.

Фонд допомагає дітям, які втратили одного чи обох батьків внаслідок військових дій російської федерації з 24 лютого 2022 року. Фонд надає дітям та опікунам психологічну, юридичну, фінансову допомогу, надає можливості взяти участь в освітніх програмах, відпочити у дитячих санаторіях/таборах, отримати медичну допомогу, продукти харчування, одяг, взуття та багато чого іншого.

В нашій області фонд опікується близько 400 дітьми, яким надає постійну підтримку. В разі, якщо Вас це зацікавило, то надаємо Вам доступ до заявки фонду. Більша частина питань в заявці містить питання щодо потреб Вашої родини, решта стосується анкетних даних. Ви будете мати змогу вказати конкретні потреби Вашої родини, які фонд буде намагатися забезпечувати.

Посилання на тайпформу з питаннями: https://form.typeform.com/to/pcqTH3nw

Додаткову інформацію про фонд Ви можете почитати на їхньому сайті https://childrenheroes.org/  або на їхній сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/ChildrenofHeroes/?locale=uk_UA

Приєднавшись до  фонду, діти, які втратили одного чи обох батьків, можуть долучитись до наступних програм допомоги:

  1. Екстрена допомога: надання юридичної підтримки, фінансової допомоги в скрутному становищі.
  2. Психологічна підтримка: індивідуальні та групові психологічні консультації, консультації психіатра, психологічна реабілітація дітей та опікунів в таборах й санаторіях.
  3. Медична підтримка – консультації та кваліфікована допомога лікарів в медичних клініках, медичне страхування, можливість проведення аналізів та досліджень в лабораторіях, надання чи відшкодування вартості медикаментів.
  4. Освітні програми – курси іноземної мови, додаткові заняття з загальноосвітніх дисциплін, курси з підготовки до школи, підтримка при вступі до ВУЗів, надання ґаджетів для онлайн навчання, канцелярських наборів тощо.
  5. Заходи з соціалізації дітей та опікунів – розвиваючі, творчі й спортивні заходи, відпочинок дітей в літніх таборах.
  • Гуманітарна допомога – сезонний одяг, взуття, продукти харчування, гігієнічні набори, подарунки до свят тощо.

Критерії, за якими діти можуть доєднатися до фонду:

  • Неповнолітня дитина, яка втратила одного або обох батьків внаслідок військових дій рф після 24.02.2022 року.
  • Загиблий може бути військовим або цивільним (постраждалим внаслідок подій). Якщо загиблий цивільний, то при подачі заявки до фонду потрібно прикріпити скан-копію лікарського свідоцтва про смерть
  • Загиблий/-ла міг бути вітчимом/мачухою дитини. У такому випадку потрібно додати скан-копію свідоцтва про шлюб із загиблим/загиблою.

 Рекомендуємо Вам подати заявку на реєстрацію дитини/дітей у Благодійному Фонді «Діти Героїв», щоб долучитись до програм допомоги, які потребує Ваша родина. 

Поділитись:
Новини Шепетівки