У Шепетівці презентували інтеграційний дитячий простір для дітей ВПО

20 березня у Шепетівській міській бібліотеці для дітей відбулось відкриття дитячого бібліотечного простору, облаштованого у Шепетівській громаді у співпраці із БФ “Рокада”, представником УВКБ ООН – UNHCR.

У відкритті взяли участь заступник міського голови Галина Безкоровайна, представниця Хмельницького осередку БФ «Рокада» Анастасія Грига, фахівець з правових питань Чернівецького польового офісу УВКБ ООН Олена Ткачова.

Звертаючись до присутніх, Галина Безкоровайна подякувала усім партнерам за сприяння в створенні та облаштуванні мультимедійними технічними засобами безпечного, креативного та затишного простору для дітей, де вони можуть розвиватися, спілкуватися, вчитися й творити.

«Ми розуміємо, що велика кількість людей не зможе повернутись у свої зруйновані міста і села, тому частина залишиться проживати у нас в громаді. Тож місцева влада у співпраці з партнерами і надалі буде  сприяти реалізації проєктів для облаштування комфортних умов у громаді для цих людей», – зазначила Галина Безкоровайна.

Під час відкриття відбулися майстер-класи для дітей «Весняний віночок» та «Екошопер». Гостей вітали вихованці дитячої музичної школи та гурт «Кумасі».

Цей проєкт показує, що у  важкий час надважливо об’єднуватись різним фондам, організаціям та державним структурам, аби ефективно допомагати і реагувати на потреби ВПО.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки