Сім’я з Шепетівки посіла третє місце в обласних змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

13 квітня 2024 р. у м. Хмельницький відбувся другий етап фізкультурно-оздоровчого заходу «Тато, мама, я – спортивна сім’я» серед переможців першого етапу. Спортивне, сімейне свято проведено Хмельницьким  обласним центром фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» спільно з управлінням молоді, фізичної культури і спорту ОДА.

Головною метою даного заходу, це формування свідомої потреби до занять фізичною культурою в колі сім’ї;  формування родинних традицій до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім’ї шляхом об’єднання   зусиль для досягнення спільних цілей, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

У спортивному дійстві взяло участь 11 сімей з територіальних громад Хмельницької області – Славутська ТГ, Волочиська ТГ, Шепетівська ТГ, Слобідсько- Кульчиєвецька ТГ, Кам’янець – Подільська ТГ, Староушицька ТГ, Нетішинська ТГ, Хмельницька ТГ, Розсошанська ТГ, Старокостянтинівська ТГ, які змагались між собою у спортивних естафетах різної складності та спортивній вікторині в якій з переліку тестових питань потрібно було вказати правильну відповідь.

За підсумками змагань сім’я Довгалюків з Шепетівки посіли третє місце.

Склад команди: тато – Довгалюк Олександр Володимирович, мама – Аврамчук Наталія Миколаївна та син – Довгалюк Данііл Олександрович.

Вітаємо призерів!

Директор ШМЦФЗН

«Спорт для всіх»

Олег Шмельов

Поділитись:
Новини Шепетівки