Шепетівська громада стала учасником проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату»

Шепетівська міська територіальна громада стала учасником проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату», що спільно впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine, МБО “Партнерство «Кожній дитині», Міністерством соціальної політики УкраїниНаціональною соціальною сервісною службою УкраїниКоординаційним центром з розвитку сімейного виховання та догляду дітей за фінансової підтримки Європейського Союзу.

17 квітня в місті Хмельницький підписано угоду про співпрацю між Шепетівською міською територіальною громадою та міжнародною благодійною організацією “Партнерство «Кожній дитині». Ця угода дає нові можливості в забезпеченні прав дитини на зростання у сімейному середовищі через розвиток послуги патронату над дитиною, покращення її якості та доступності для вразливих сімей з дітьми, як альтернативи інтернатним закладам.

“Ми робимо все можливе для того, щоб кожна дитина могла скористатися своїм правом на сім’ю, а дітей в інтернатних закладах ставало все менше і менше.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки