У Шепетівці триває другий тиждень занять Центру підприємництва та психологічної стійкості «Сталеві магнолії»

10 травня на базі КП «Шепетівське РЕП» нові знання та навички здобувають 20 учасниць з групи «Підприємиці», серед яких багато жінок мотивованих на заснування власної справи.

Після спілкування за ранковою кавою, у ході лекційної частини, учасниці проєкту отримують корисні та необхідні знання від експертів проєкту. Продовжують навчальний день заняття у теплицях, де учасниці застосовують нові знання виконуючи практичні завдання під пильним контролем та дослухаючись до настанов фахівців із ландшафтного дизайну та озеленення

Проєкт Центр підприємництва та психологічної стійкості “Сталеві магнолії” реалізується ГО “Агенція сталого розвитку «АСТАР»” за сприяння та інформаційної підтримки Шепетівської міської ради в рамках програми «U-LEAD з Європою». Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, стійкому та підзвітному багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки