Засідання виконавчого комітету: зміни в розкладі руху міських автобусів, пільгові тарифи на відвідування басейну, вартість торгового місця на тваринному ринку та підсумки опалювального сезону

16 травня міський голова Віталій Бузиль провів  чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. У ході засідання його учасники розглянули 30 питань порядку денного.

На 2024-2025 навчальний рік затверджено контингент та мережу учнів мистецької школи «Шепетівська дитяча художня школа». Учасники засідання заслухали та взяли до відома інформацію про підсумки проходження у громаді опалювального сезону 2023-2024.

Розглянувши звернення підприємця, йому надано дозвіл на облаштування за власні кошти ігрового дитячого майданчика на прилеглій території кафе “Coffee-Bike”, за адресою проспект Миру, 14.

Рішенням виконкому на баланс Шепетівського ремонтно-експлуатаційного підприємства з балансу управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради передається радіостанція та тракторний причіп з балансу Шепетівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Розглянувши лист перевізника, у зв’язку із обмеженою кількістю водіїв, з 21 травня внесено зміни в розклад руху автобусів на міських маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху: №6-А «Залізничний вокзал – Школа №8», №6 «Залізничний вокзал – Школа №8», №9 «Залізничний вокзал – Автостанція». Оновлений розклад руху буде розміщено на офіційному сайті Шепетівської міської ради та доступний  у довідці диспетчерської служби громадського транспорту за телефоном 068-176-69-40.

Рішенням виконавчого комітету встановлено тарифи на послуги, що надаються адміністративно-комунальною інспекцією, за яким обслуговування та утримання тимчасового ринку в м.Шепетівка, вул. Митрополита Шептицького, 51, з 1.06.2024 року становитиме 30 грн за одне торгове місце (15 грн за 1 м2).

Затверджено вартість платних послуг для пільгових категорій, які надаються комплексною дитячо-юнацькою спортивною школою відділу у справах сім’ї молоді та спорту. Серед іншого, рішенням передбачено відвідування:

  • пільговими категоріями (учасники АТО, ССО, УБД) – великої ванни басейну 1 год – 50% вартості абонемента (діти загиблих батьків учасників бойових дій – безоплатно);
  • особами з інвалідністю – малої та великої ванни басейну в супроводі одного дорослого – 1 година на тиждень безоплатно, далі – 50% вартості абонемента;
  • на період дії воєнного стану: внутрішньо переміщеним особам – безоплатне відвідування душових кімнат басейну один раз на тиждень та дітям безоплатне відвідування малої та великої ванни басейну один раз на тиждень з 08:00 до 11:20 у будні дні та з 10:00 до 13:20 у вихідні дні;
  • учнями 5-9 класів закладів загальної середньої освіти, малої та великої ванни басейну під час проведення уроків фізичної культури з плавання.

Затверджено акт приймання передачі автомобіля та обладнання, отриманих як гуманітарна допомога з балансу виконавчого комітету Шепетівської міської ради на баланс та в оперативне управління КП «Шепетівське РЕП».

Затверджено висновок про вартість частки нежитлової будівлі за адресою вулиця Соборності, 6 та протокол №1 засідання аукціонної комісії від 15.05.2024, а також інформаційного повідомлення та умов продажу об’єкта комунальної власності. Також затверджено протокол про результати електронного аукціону  з продажу будівлі міського центру культури та дозвілля ім. Островського, за адресою: вулиця Героїв Небесної Сотні, 50 від 8.05.2024.

У ході засідання прийнято повідомну реєстрацію змін та доповнень до чинних колективних договорів та ряд рішень, які були винесені на розгляд виконавчого комітету комісією з питань захисту прав дитини.

Поділитись:
Новини Шепетівки