Національна конференція з питань первинної медичної допомоги

15 -16 травня 2024 року у місті Київ відбулась Національна Конференція з питань первинної медичної допомоги  (Primary Health Care Conference), яка організована Міністерством охорони здоров’я України, Національною службою здоров’я України, Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

Директор КП «КНП «Шепетівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Шепетівської міської ради Андрій Нечипорук представив Шепетівську громаду у складі делегації Хмельницької області.

– Дякую Міжнародним партнерам за підтримку первинної медичної допомоги в Україні, поділився досвідом роботи Шепетівського центру ПМСД, підкреслив важливість забезпечення відповідного фінансового забезпечення закладів первинної медико-санітарної допомоги, необхідність збільшення капітаційної ставки, розширення обсягу та покращення якості первинної медико-санітарної допомоги, розширення ролі та повноважень медичної сестри, ефективної роботи груп первинної медичної допомоги, – підсумував у своєму виступі Андрій Нечипорук.

У ході конференції було розглянуто механізми фінансування для підтримки доступності та ефективності ПМД. Під час конференції обговорено координацію роботи гуманітарних партнерів на територіях, близьких до бойових дій та забезпечення там безперервного доступу до послуг.

Представники Європейського Бюро ВООЗ розповіли про стратегічні інтервенції для посилення кадрового ресурсу.

Поділитись:
Новини Шепетівки