На базі Шепетівської МТГ завідувачі бібліотек області вивчали потенціал бібліотеки у сфері фізичної та цифрової безпеки дитини

30 травня на базі бібліотек Шепетівської міської територіальної громади діяла творча лабораторія для завідувачів бібліотек для дітей та відділами обслуговування дітей центральних бібліотек області на тему “Фізична і цифрова безпека дитини: потенціал бібліотеки”.

Гостей громади привітала заступник міського голови Галина Безкоровайна, яка побажала учасникам плідної роботи та розповіла про діяльність бібліотеки й дитячого бібліотечного простору, облаштованого у громаді у співпраці з БФ “Рокада”, представником УВКБ ООН-UNHCR. До вітального слова долучилась також начальник відділу культури Шепетівської міської ради Світлана Джус.

Учасники заходу ознайомилися з бібліотеками Шепетівської громади, їх історією, етапами модернізації, активно обмінювались досвідом роботи в умовах війни. Під час заходу психологи БФ “Рокада” провели практичні заняття з вправ для психологічного розвантаження.

Поділитись:
Новини Шепетівки