У Шепетівці відбулось виїзне засідання ЕПК Державного архіву Хмельницької області

30 травня на базі архівного відділу Шепетівської міської ради, спеціалістами Державного архіву Хмельницької області проведено виїзне засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК) Державного архіву Хмельницької області, яке відбулось за участі заступника міського голови Галини Безкоровайної, керуючого справами виконавчого комітету Наталії Білас, фахівців з архівної справи та представників Шепетівської міської ради.

Начальник відділу формування НАФ та  діловодства, заступник голови ЕПК Валентина Рага у своїй доповіді зупинилась на етапах діловодства та архівної справи в юридичних установах Хмельницької області.

Учасники робочої зустрічі розглянули питання про роботу ЕК архівного відділу та стан впорядкування й приймання на державне зберігання документів до архівного відділу Шепетівської міської ради, також обговорили роботу закладів культури Шепетівської міської ради щодо ведення діловодства та архівної справи.

Заслухано звіти про стан приймання на зберігання документів до Трудового архіву Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету за 2021-2023 роки.

Членами ЕПК здійснено розгляд документів, поданих до ЕПК від установ, організацій, підприємств у місті Шепетівка та Шепетівської райдержадміністрації, визначено пропозиції щодо організації роботи юридичних осіб під час проведення експертизи цінності документів власними силами або за кошти підприємств та організацій.

Поділитись:
Новини Шепетівки