Вже 10 років поспіль “Велодень” у Шепетівці об’єднує велолюбителів

2 червня у Шепетівці відбувся традиційний благодійний фізкультурно-оздоровчий захід Велодень під гаслом “Педалі крутимо – ЗСУ підтримуємо”. Велолюбителі не лише проїхались традиційним маршрутом до зони відпочинку, але й зібрали кошти на потреби ЗСУ.

Підбивши підсумки заходу, організатори нарахували орієнтовно 200 учасників велопробігу. Кожен учасник, який зареєструвався та задонатив – отримав пам’ятну медаль. Мінімальний донат становив 50 грн.

Фото можна переглянути та завантажити тут: https://drive.google.com/drive/folders/1ZVbvmXwIQM4jdXodMF6GglEcyx4qatWX?usp=drive_link

Спільними зусиллями учасники велопробігу “накрутили” на 10 600 гривень.

Традиційно, у зоні відпочинку, велосипедистів чекала дружня атмосфера, позитивні емоції, спортивна естафета і найсмачніший куліш та юшка від відділу у справах сімʼї, молоді та спорту та Шепетівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи.

Організував захід відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

Організатори “Велодня” дякують усім, хто долучився до заходу: Шепетівському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Шепетівському ВП ГУ НП, підприємцям міста, а також нашим захисникам – за спокійний та мирний день.

Поділитись:
Новини Шепетівки