Шановні мешканці громади! Звертаємо вашу увагу на небезпечну рослину – Борщівник Сосновського.

Вкотре звертаємо вашу увагу на небезпечну рослину, яка здатна викликати серйозні опіки на шкірі людини – Борщівник Сосновського.

Працівники комунального підприємства Шепетівське РЕП реагують та регулярно проводять необхідні роботи. Працівники скошують їх, щоб присікти агресивну рослину до її цвітіння, ще на стадії росту, а також ліквідовують виявлені осередки навіть в період цвітіння. Адже коли борщівник квітне, то з кожної рослини насівається ще 2000 насінин, а одна насінинка може проростати упродовж ще 10 років, утворюючи нові небезпечні “колонії”.

Шановні мешканці громади, у разі виявлення на власних, прилеглих та закріплених територіях небезпечних бур’янів – борщівника Соснівського – жителі міста й сіл громади мають вжити заходів щодо їх знищення. Також рекомендуємо повідомляти про великі осередки рослини в громаді.

Водночас комунальники застерігають: при зустрічі з рослиною варто бути вкрай обачним та знищувати небезпечний бур’ян у захисному одязі. Якщо ж борщівник вразив людину, уражену ділянку треба закрити тканиною від сонячних променів. Потім – усе промити з милом та холодною водою, обробити розчином від опіків.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки