«Сталеві магнолії 2.0: діти»: юні квітникарі з гімназій №4 та №5

Учні 5-х класів гімназій №4  та №5 знайомилися з чарівним світом квітів у рамках проєкту “Сталеві магнолії 2.0: діти”! 🌱 У теплиці КП “Шепетівське РЕП” діти навчилися пересаджувати розсаду, розпізнавати шкідників та дізналися про секрети догляду за рослинами.

Фахівці Шепетівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України провели інтерактивний тренінг з психологічної допомоги, де в ігровій формі навчили дітей розуміти емоції отоуючих та власні, а також справлятися зі стресом, зокрема за допомогою правильного дихання.

Проєкт «Сталеві магнолії 2.0: діти» реалізується з ініціативи Шепетівського міського голови Віталія Бузиля у співпраці із Шепетівською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста України, за інформаційної підтримки Шепетівської міської ради. До слова, логотип проєкту був подарований Шепетівській громаді митцем із Кам’янця-Подільського, Олексієм Буйницьким, який наразі захищає нас у лавах ЗСУ.

Поділитись:
Новини Шепетівки