Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули нагороди Кубку Хмельницької обласного центру з легкої атлетики
12 березня у місті Хмельницький за ініціативи та підтримки Хмельницької обласної ради відбувся відкритий Кубок Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н. та 2014 р.н. і молодших. У змаганнях взяли участь понад 170 спортсменів та спортсменок з Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей.
Шепетівську міську територіальну громаду представляли 18 вихованців відділення легкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренерів-викладачів Іванюка Миколи Миколайовича та Мельник Анастасії Олександрівни
У підсумку змагань наші легкоатлети продемонстрували наступні результати:
- Чугунова Марина – І місце у стрибках у висоту, ІІ місце у стрибках у довжину та ІІІ місце з бігу на дистанції 60 метрів ;
- Мельник Тетяна – І місце у стрибках в довжину та ІІ місце з бігу на 60 метрів
- Яблонський Любомир – ІІІ місце у стрибках у висоту та ІІІ місце у стрибках в довжину;
- Гончарук Вікторія – ІІІ місце у стрибках у висоту
Вітаємо тренерів-викладачів та їх вихованців з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!!!