Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули нагороди Кубку Хмельницької обласного центру з легкої атлетики

12 березня у місті Хмельницький за ініціативи та підтримки Хмельницької обласної ради відбувся відкритий Кубок Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2012-2013 р.н. та 2014 р.н. і молодших. У змаганнях взяли участь понад 170 спортсменів та спортсменок з Хмельницької,  Вінницької та Тернопільської областей.

Шепетівську міську територіальну громаду представляли 18 вихованців відділення легкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренерів-викладачів Іванюка Миколи Миколайовича  та Мельник Анастасії Олександрівни

У підсумку змагань наші легкоатлети продемонстрували наступні результати:

  • Чугунова Марина –  І місце у стрибках у висоту, ІІ місце у стрибках у довжину та ІІІ місце з бігу на дистанції 60 метрів ;
  • Мельник Тетяна – І місце у стрибках в довжину та ІІ місце з бігу на 60 метрів
  • Яблонський Любомир –   ІІІ місце у стрибках у висоту та ІІІ місце у стрибках в довжину;
  • Гончарук Вікторія – ІІІ місце у стрибках у висоту

Вітаємо тренерів-викладачів та їх вихованців з вдалим виступом та бажаємо подальших перемог!!!

Послуги хостингу надає компанія Cityhost