Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули нагороди обласного Кубку Асоціації спортивної боротьби

21 березня у місті Хмельницький відбувся Кубок Асоціації спортивної боротьби  Хмельницької області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат (U-11) та (U-13). До участі у змаганнях було заявлено понад 200 спортсменів з річних куточків Хмельниччини.

Шепетівську міську територіальну громаду представляли 14 спортсменів відділення вільної боротьби Шепетівської КДЮСШ під керівництвом  тренерів-викладачів Рудіча Олега Володимировича та Рудіча Дмитра Володимировича

У ході напружених сутичок наші спортсмени продемонстрували наступні результати:

  •  І місце – Воробйова Вікторія, вагова категорія 54 кг, серед дівчат U-13
  • ІІ місце – Карпенко Олександр, вагова категорія 27 кг серед юнаків U-11
  • ІІ місце – Роговський Владислав, вагова категорія 59 кг, серед юнаків U-13
  • ІІ місце – Васик Іван, вагова категорія 73+ кг, серед юнаків U-13
  • ІІІ місцеРудіч Іван, вагова категорія 23 кг, серед юнаків U-11
  • ІІІ місце – Власюк Назар, вагова категорія 35 кг, серед юнаків U-11

Вітаємо юних спортсменів та їх наставників з вдалим виступом!

 

 

Послуги хостингу надає компанія Cityhost