Вікторія Булік – чемпіонка України з півмарафону
4-5 квітня у Києві відбувся чемпіонат України з бігу по шосе серед дорослих, молоді та юніорів, який проходив в рамках ювілейного15-того Київського півмарафону незламності 2026 RUN UKRAINE. Змагання зібрали найсильніших спортсменів країни на дистанціях півмарафон, 5 км та 1 миля.
Так, у категорії молодь до 23 років на дистанції півмарафон (21.1 кілометр) золоту нагороду здобула шепетівчанка Булік Вікторія, подолавши дистанцію за 1 годину 27 хвилин та 58 секунд (тренер Ніколайчук Дмитро).
Вітаємо, Вікторію та її наставника з яскравим виступом та бажаємо перемог у майбутніх стартах!
.