Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули нагороди відкитого чемпіонату Житомирської області з важкої атлетики
16 квітня у селищі Порцелянове Житомирської області відбувся відкритий чемпіонат Житомирської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років. До участі у змаганнях було заявлено понад 90 спортсменів з Житомирської та Хмельницької областей.
Шепетівську міську територіальну громаду представляли 7 вихованців відділення важкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Медведя Володимира Івановича.
Так, у нелегкій боротьбі Шепетівські важкоатлети продемонстрували наступні результати:
- І місце – Надь Крістіна, вагова категорія 32 кг, сума двоборства 27 кг (ривок 12 кг, поштовх 15 кг);
- І місце – Надь Олександр, вагова категорія 34 кг, сума двоборства 45 кг (ривок 20 кг, поштовх 25 кг);
- І місце – Брікнер Андрій, вагова категорія 56 кг, сума двоборства 92 кг (ривок 40 кг, поштовх 52 кг);
- ІІ місце – Левченко Марія, вагова категорія 48 кг, сума двоборства 27 кг (ривок 12 кг, поштовх 15 кг).
- ІІІ місце – Цимбал Владислав, вагова категорія 52 кг, сума двоборства 70 кг (ривок 30 кг, поштовх 40 кг);
- ІІІ місце – Вабілев Олександр, вагова категорія 34 кг, сума двоборства 20 кг (ривок 9 кг, поштовх 11 кг);
Вітаємо спортсменів та їх тренера з вдалим виступом!