Шепетівчанка здобула срібло на першому від початку великої війни Київському марафоні MHP Run4Victory

16 та 17 травня вперше від початку великої війни центр столиці відкрили для масштабної благодійної події – MHP Run4Victory Київ марафон. Ця подія об’єднала тисячі учасників навколо спорту, незламності та підтримки українських захисників. Бігуни долали дистанції 2, 5, 10, 21, 42 кілометри та інклюзивна «Люди Титани» – 62 ветерани подолали символічні 500 метрів.

7 215 учасників, серед яких дві Шепетівчанки, 5008080 грн на благодійність та один рекорд України (100 учасників одного бігового клубу Team404 одночасно вийшли на старт марафону 42 кілометри) — саме так пройшли ці два незабутні дні.

Так, на дистанції 10 кілометрів срібну нагороду здобула шепетівчанка Булік Вікторія, подолавши дистанцію за 40 хвилин 35 секунд.

Колесник Дарія посіла 8 місце у півмарафоні 21 кілометр серед жінок 18-29 років, подолавши дистанцію за 1 годину 45 хвилин

Вітаємо дівчат з яскравим виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!

Послуги хостингу надає компанія Cityhost