8 нагород різного ґатунку здобули Шепетівчани на чемпіонаті України з бойового самбо

З 16 по 17 травня у місті Київ відбувся чемпіонат України з бойового самбо у розділі «Лайт Ноу-Гі» (дорослі, юніори, юнаки старшого віку, юнаки середнього віку, юнаки молодшого віку, діти старшого віку, діти молодшого віку). До участі у чемпіонаті було заявлено понад 520 спортсменів з різних куточків України.

Шепетівку представляли 8 спортсменів громадської організації «Спортивний клуб «ПЕРЕСВЄТ»» під керівництвом тренерів-викладачів Рудіча Олега Володимировича та Рудіча Дмитра Володимировича.

У ході напружених сутичок шепетівчани продемонстрували наступні результати:

  • І місце Плахотнюк Роман, вагова категорія 57 кг серед юніорів 2008-2009 р.н.
  • І місце Єфімчук Ярослав, вагова категорія 90 кг серед юніорів 2008-2009 р.н.
  • ІІ місце Ващук Анна, вагова категорія 48 кг серед  юніорок 2008-2009 р.н.
  • ІІІ місце Шестопал Владислав, вагова категорія 52 кг серед юніорів 2008-2009 р.н.
  • ІІІ місце Верхогляд Дар’я, вагова категорія 58 кг серед дівчат 2010-2011 р.н..
  • ІІІ місце Смалюк Андрій, вагова категорія 62 кг серед юніорів 2008-2009 р.н.
  • ІІІ місце Плакса Олександр, вагова категорія 68 кг серед юніорів 2008-2009 р.н.
  • ІІІ місце Рудіч Ілля, вагова категорія 74 кг серед юніорів 2008-2009 р.н.

Вітаємо спортсменів та тренерів з яскравим виступом та бажаємо нових спортивних звершень на міжнародному рівні!

Відрядження команди та супроводжуючого тренера здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради за рахунок «Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівській міській територіальній громаді на 2026 рік».

Послуги хостингу надає компанія Cityhost