Шепетівчанин  Янюк Володимир здобув золоту нагороду благодійного забігу у Києві

23 травня у Києві та по всій Україні відбувся благодійний забіг «Стартуємо за розкладом». Понад 600 учасників, сотні усмішок, донати, підтримка і спільна мета — допомогти залізничникам та їхнім родинам, які постраждали через війну.

На дистанції виходили працівники залізниці, діти, ветерани, пасажири та друзі Укрзалізниці з різних куточків країни. Разом вдалося зібрати 252 700 гривень для програми «Залізна родина». До забігу долучилися представники Шепетівської дистанції сигналізації та зв’язку, так на дистанції 10 кілометрів перемогу святкував Янюк Володимир, начальник виробничого підрозділу Шепетівської дистанції сигналізації та зв’язку, подолавши дистанцію за 38 хвилин 5 секунд.

Вітаємо Володимира з яскравим виступом та бажаємо перемоги у наступних стартах!

Послуги хостингу надає компанія Cityhost