Міжнародна співпраця в дії: до Шепетівки прибув пасажирський автобус від міста-побратима Вецлара
У рамках розвитку міжнародного співробітництва та на запрошення лорд-мера німецького міста Вецлар Манфреда Вагнера, делегація Шепетівської громади на чолі з міським головою Віталієм Бузилем відвідала місто-побратим у Німеччині. Головною метою візиту стало зміцнення дружніх відносин та робота над спільними практичними проєктами для підтримки життєдіяльності нашої громади.
Результатом цих домовленостей став черговий крок допомоги від європейських партнерів. Під час партнерських зустрічей, за присутності делегацій із міст Пісек та Райт-бай-Кіцбюель, Шепетівській громаді було офіційно передано повністю придатний до експлуатації рейсовий автобус. Цей транспортний засіб, який німецьке комунальне підприємство пасажирських перевезень замінило на новий, вдалося залучити завдяки фінансуванню через сервісну службу «Комуни в єдиному світі» (SKEW).
У перший день літа переданий автомобіль уже успішно прибув до Шепетівки. Шепетівська міська територіальна громада висловлює щиру вдячність громаді Вецлара, лорд-меру Манфреду Вагнеру та всім міжнародним партнерам за надійну підтримку та допомогу у вирішенні важливих інфраструктурних питань громади.