Шепетівські спортсмени вибороли «бронзу» на ветерансько-молодіжній спартакіаді в Баранівці
30 травня на спортивній базі Баранівської міської ради відбулася ветерансько-молодіжна спартакіада «За здоровий спосіб життя» — регулярний міжгромадський спортивно-патріотичний захід, який об’єднує ветеранів спорту та молодь сусідніх територіальних громад Житомирської та Хмельницької областей. Цьогоріч учасниками спартакіади стали команди Баранівської, Полонської, Понінківської та Шепетівської територіальних громад.
Протягом дня спортивні майданчики були наповнені азартом, командною підтримкою, щирими емоціями та бажанням показати найкращий результат. Програма Спартакіади включала змагання з мініфутболу, волейболу, дартсу, шахів, настільного тенісу та армреслінгу. Шепетівську міську територіальну громаду представляли 17 спортсменів , які в нелегкій, але дуже в цікавій і непоступливій боротьбі виборювали призові місця.
За видами спорту команди Шепетівської громади посіли наступні місця:
армреслінг – І місце, Голодюк Олександр став чемпіоном у ваговій категорії до 100 кг, Федорчук Дмитро став срібним призером у ваговій категорії до 85 кг.
дартс – Олександр Шуляк та Тетяна Романюк здобули золоті нагороди.
Команда Шепетівської МТГ з волейболу у складі Лучинського Артема, Бетлія Олександра, Федоренко Івана, Свірщука Артема, Демянчука Андрія, Лакіди Назара та Якимчука Назара) посіли ІІ місце.
Шепетівські шахісти Віктор Охрімець, Олександр Стесюк та Віктор Корованенко вибороли бронзові нагороди.
Команда з тенісу у складі Миколи Іванюка та Михайла Желяєва посіли 4 місце.
У підсумку команда Шепетівської міської територіальної громади посіла ІІІ загальнокомандне місце та була відзначена кубком.
Відрядження збірної команди та супроводжуючого представника Володимира Сасюка здійснювалося за рахунок коштів Програми розвитку фізичної культури та спорту.