39 мешканців Шепетівки та навколишніх ТГ поповнять лави українського війська в рамках весняного призову

З 1 квітня в Україні розпочався  призов на строкову військову службу відповідно до указу президента України та розпорядження голови Хмельницької обласної державної адміністрації. Весняний призов триватиме до червня 2021 року включно. Сьогодні із Шепетівки було відправлено чергову групу із трьох новобранців.

У зв’язку із карантинними обмеженнями призовники відправляються до збірного пункту у місто Хмельницький меншими групами, ніж зазвичай де вони ще раз походять медичний огляд і вже звідти відправляються на місця служби. Після прибуття до військової частини новобранці пройдуть заходи обсервації тривалістю 14 діб.

Варто зауважити, що призовники не включені до пріоритетних груп для вакцинації від COVID-19, проте під час перебування у ЗСУ вони матимуть змогу отримати щеплення, оскільки військовослужбовці належать до пріоритетних груп населення, яким рекомендують зробити щеплення на третьому етапі вакцинації.

У ході весняної призовної кампанії до лав Збройних сил України буде призвано 39 мешканців Шепетівки та навколишніх територіальних громад, з них: Національна гвардія України -14, Десантно-штурмові війська -1, Частини центрального підпорядкування — 7, Державна прикордонна служба — 7, Державна спеціальна служба транспорту -2, Повітряні сили -1, Сухопутні війська — 6, Резерв — 1.

Військовий комісар Шепетівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Сергій Царук наголосив, що ніхто із строковиків, навіть при бажанні, не служитиме в зоні Операції Об’єднаних Сил, якщо призовник офіційно працює, то за ним зберігається робоче місце і він отримуватиме середньомісячну заробітну плату під час проходження служби.

Військовий комісар повідомив, що під час призову призовник отримує грошову допомогу в розмірі 2-х прожиткових мінімумів, а при звільненні зі строкової служби солдат отримує грошову допомогу у розмірі 8 посадових окладів та після звільнення допомогу в розмірі середньомісячної зарплати чи прожиткового мінімуму.

Сергій Царук розповів, що з огляду на збільшення чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом планове завдання щодо призову строковиків дещо зменшено порівняно з попереднім призовом.

8 квітня в Україні відзначають День  працівників військових комісаріатів, тож вітаємо працівників Шепетівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки з професійним святом!

Додаткові карантинні обмеження у Шепетівській територіальній громаді введуть з 7 квітня
СOVID — 19 станом на 06.04.21 року