Вивчали досвід впровадження сортування сміття в Україні

20 листопада  у малій залі виконавчого комітету посадовці виконавчого комітету Шепетівської міської ради, депутати, керівники комунальних підприємств та управлінських компаній зустрілися  з представниками громадської організації «Український центр європейської політики».

Зустріч відбулася в рамках проекту, підтриманого Британським Посольством, покликаного запровадити європейські стандарти поводження з твердими побутовими відходами  в Україні на всіх рівнях та надати можливість перейняти  успішний досвід інших міст.

Голова громадської організації «Україна без сміття» Євгенія Радомська  розповіла навіщо розділяти відходи і як керувати роздільно зібраним сміттям. Наголосила, що роздільно зібрані відходи стають важливим ресурсом, яким можна керувати.

У ході презентації  також розповіли, як сортувати різні групи відходів та які  існують способи їх переробки. Окремо учасники зустрічі обговорили ситуацію з утилізацією небезпечних відходів.

За результатами першої зустрічі її учасники визначили шляхи для подальшої співпраці. Громадська організація посприяє в налагодженні контактів між управлінськими компаніями Шепетівки, представниками бізнесу та організаціями, які займаються утилізацією та переробкою вторинної сировини в Україні.

Також члени організації продовжать інформувати  шепетівчан про доцільність роздільного збору сміття, в тому числі у школах міста.

Важлива інформація для бізнесу
УВАГА! Шановні шепетівчани!