Обговорили тарифи на користування міською лазнею

7 травня працівники виконавчого комітету Шепетівської міської ради зустрілися з представниками громади, які вболівають за долю міської лазні. Учасники засідання обговорили зміну тарифів на послуги лазні, запропоновану Шепетівським комунальним підприємством водопровідно-каналізаційного господарства.

Участь в засіданні взяв міський голова Михайло Полодюк, перший заступник міського голови Володимир Вихівський, директор Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства Віталій Биков, депутати міської ради та члени виконавчого комітету.

Віталій Биков довів до відома присутніх інформацію про роботу лазні, кількість працівників, витрати на забезпечення роботи та утримання закладу, відповів на питання ініціативної групи.

Існуючий тариф на послуги міської лазні, прийнятий рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради № 106 від 25.05.2017 року «Про встановлення тарифів на користування міською лазнею» з 1 червня 2017 року покривав лише 50% витрат.

Окрім цього за даний період часу значно зросли ціни на всі складові тарифу, а саме: вартість
електроенергії, мінімальної заробітної плати, значно зросла вартість комунальних послуг.

Невідповідність діючих тарифів на послуги міської лазні їх реальній собівартості
тягне за собою нестачу обігових коштів, що надходять від реалізації наданих послуг. В
результаті цього виникає ряд факторів, які ставлять під загрозу існування міської лазні та
погіршення господарської діяльності комунального підприємства водопровідноканалізаційного господарства.

У результаті зустрічі вдалося узгодити нову вартість послуг  лазні, яка буде запропонована для затвердження членам виконавчого комітету Шепетівської міської ради.

 

Оновлена молодіжна рада розпочала свою роботу
Посадовці міської ради зустрілися із учнями з Польщі