Басейн готується до відкриття після щорічної профілактики

29 липня, після літньої перерви, розпочинає роботу  велика та мала ванни басейну Шепетівської дитячо-юнацької спортивної школи.

Усі, хто чекав на відкриття басейну, а також ті, хто вперше планує зайнятись плаванням зможуть користуватися послугами спортивного закладу, зміцнити власне здоров’я та оздоровити організм.

Для забезпечення комфорту відвідувачів та належної роботи басейну було проведено косметичний ремонт у всіх роздягальнях, медичному кабінеті та кімнаті інструкторів.

У ході профілактичних робіт проведено санітарно – профілактичну обробку великої та малої ванни,  профілактичну обробку сауни, очищено фільтри вентиляційної системи, замінено кварцевий пісок у фільтрах подачі води, промито хлораторну установку, очищено фільтри насосів, промито та очищено всі ємності на хлор, очищено та промито трубопроводи.

Наразі розпочали набір води. Після наповнення басейну вода пройде через систему фільтрації та встановиться необхідний рівень кислотності води (Ph).

Зауважимо, що плавання в басейні — це не тільки спосіб охолодитися в спекотний літній день. Якщо проводити такі водні процедури регулярно, можна зміцнити імунітет. Як результат проблема застуд перестане бути актуальною, тому що опірність організму істотно збільшиться. Також перебування в басейні сприятливо впливає на серцево-судинну систему, допомагає сформувати правильну і красиву поставу. Дуже корисним є плавання і для нервової системи.

На Старокостянтинівському шосе триває оновлення дорожнього покриття
Вихованець Шепетівської ДЮСШ представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи
Новини Шепетівки