Чергове засідання комісії з питань Громадського бюджету

10 липня  в малій залі засідань виконавчого комітету Шепетівської міської  ради відбулось чергове засідання комісії з питань Громадського бюджету.   Засідання провела голова комісії Олена Драчук, яка є членом громадської організації «Окрема Тактична Група 23». Участь у засіданні взяли члени комісії та депутатка Шепетівської міської ради Алла Бунечко.

Серед присутніх членів комісії були заступник міського голови Наталія Стасюк, начальник відділу містобудування і архітектури Володимир Донков, член федерації шахів міста Шепетівка Петро Береза, член Шепетівської міської молодіжної організації всеукраїнської молодіжної організації «Батьківщина молода» Віктор Горюков,  головний спеціаліст відділу економіки управління економічного розвитку та секретар комісії Юрій Дрищ.

Учасники засідання обговорили та підтримали пропозицію про внесення змін до Положення про громадський бюджет міста шепетівки. У 2019 році поданих проектів виявилося менше, ніж вимагає положення для проведення голосування, а їх загальний бюджет не перевищує загального бюджету, що виділений на реалізацію проектів-переможців. Зважаючи на це, члени комісії запропонованували у таких випадках не проводити  процедуру голосування, розглянути можливість швидшого розгляду поданих проектів та вважати такі проекти переможцями. Обговорили проведення інформаційної кампанії та процедуру прийняття рішень комісією.

Також обговорили роботу членів комісії та відвідування ними засідань. Було запропоновано ініціювати виключення зі складу комісії учасників, які пропустили засідання три і більше разів. Усі присутні погодилися, що дана комісія працює декілька місяців на рік, а засідання відбуваються не занадто часто.

Остаточне рішення з цих питань прийматиме сесія Шепетівської міської ради.

П Р О Т О К О Л  засідання комісії з питань Громадського бюджету від 10 липня 2019 року

Міська лазня потребує модернізації
Шепетівський осередок УТОСу відзначає 45-ту річницю створення