Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства

засноване на власності територіальної громади міста Шепетівка і підпорядковується виконкому Шепетівської міської ради.

Підприємство забезпечує господарсько-питне водопостачання м. Шепетівки за рахунок експлуатації двох підземних водозаборів “Дубовий гай” та “Лісова галявина”.

Водозабір “Дубовий Гай ”  складається із 5 експлуатаційних свердловин і окремо розташованого каптажного колодязя. Водозабір “Лісова галявина” складається з 7 експлуатаційних свердловин.

До складу системи водопостачання господарства входять 3 водопровідні насосні станції, 12 підвищуючих насосних станцій, 129,6 км водопровідних мереж, у тому числі: 12,9 км  магістральних водоводів, 89,4 км розподільчих вуличних мереж і 27,3 км внутрішньоквартальних та дворових мереж. На ВНС-2 розташовано 2 резервуари чистої води. На ВНС-3 розташовано 1 резервуар чистої води.

Для контролю за якістю питної води, її хімічним та бактеріологічним складом на підприємстві працює хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства  здійснює прийом господарсько-побутових стічних вод, що надходять від населення та промислових підприємств, виконує їх перекачування за допомогою КНС, повну біологічну очистку на  каналізаційних очисних спорудах.

Загальна довжина каналізаційних мереж і колекторів, що знаходяться на балансі ШКПВКГ складає 54,5 км, у тому числі довжина головних колекторів – 16,3 км, вуличної мережі – 20,6 км, внутрішньоквартальної та дворової мережі – 17,6 км. На балансі підприємства перебувають 11 каналізаційних насосних станцій, одна головна каналізаційна насосна станція, та каналізаційні очисні споруди м. Шепетівка. Міські каналізаційні очисні споруди введені в експлуатацію в 1976 році, а в 1999 році проведена їх реконструкція.  Очисні споруди призначені для очищення господарсько-побутових стічних вод від населення та підприємств м. Шепетівка. Очищення міських стічних вод здійснюється біологічним методом. Скидання очищених стічних вод здійснюється в р. Гуска.

Контроль показників якості стічних вод від промислових підприємств та показники якості очистки стічних вод здійснює хімічна лабораторія очисних споруд каналізації ШКПВКГ.

Колектив Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства налічує 180 співробітників. Керівники та спеціалісти мають вищу та середню спеціальну освіту, а робітники високу кваліфікацію. Трудовий колектив робить все можливе для того, щоб послуги були якісними та вчасними.

Підприємство користується земельними ділянками загальною площею 20,88 га на праві постійного користування.

Поділитись:

ПІП керівника Биков Віталій Петрович

Адреса м. Шепетівка, вул. Пісочна (Некрасова), 127

Телефон 4-06-43, 0673812177

E-mail [email protected]

Посилання на сайт www.shkpvkg.com.ua

Попередня версія сайту