Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства

засноване на власності територіальної громади міста Шепетівка і підпорядковується виконкому Шепетівської міської ради.

Підприємство забезпечує господарсько-питне водопостачання м. Шепетівки за рахунок експлуатації двох підземних водозаборів “Дубовий гай” та “Лісова галявина”.

Водозабір “Дубовий Гай ”  складається із 5 експлуатаційних свердловин і окремо розташованого каптажного колодязя. Водозабір “Лісова галявина” складається з 7 експлуатаційних свердловин.

До складу системи водопостачання господарства входять 3 водопровідні насосні станції, 12 підвищуючих насосних станцій, 129,6 км водопровідних мереж, у тому числі: 12,9 км  магістральних водоводів, 89,4 км розподільчих вуличних мереж і 27,3 км внутрішньоквартальних та дворових мереж. На ВНС-2 розташовано 2 резервуари чистої води. На ВНС-3 розташовано 1 резервуар чистої води.

Для контролю за якістю питної води, її хімічним та бактеріологічним складом на підприємстві працює хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води

Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства  здійснює прийом господарсько-побутових стічних вод, що надходять від населення та промислових підприємств, виконує їх перекачування за допомогою КНС, повну біологічну очистку на  каналізаційних очисних спорудах.

Загальна довжина каналізаційних мереж і колекторів, що знаходяться на балансі ШКПВКГ складає 54,5 км, у тому числі довжина головних колекторів – 16,3 км, вуличної мережі – 20,6 км, внутрішньоквартальної та дворової мережі – 17,6 км. На балансі підприємства перебувають 11 каналізаційних насосних станцій, одна головна каналізаційна насосна станція, та каналізаційні очисні споруди м. Шепетівка. Міські каналізаційні очисні споруди введені в експлуатацію в 1976 році, а в 1999 році проведена їх реконструкція.  Очисні споруди призначені для очищення господарсько-побутових стічних вод від населення та підприємств м. Шепетівка. Очищення міських стічних вод здійснюється біологічним методом. Скидання очищених стічних вод здійснюється в р. Гуска.

Контроль показників якості стічних вод від промислових підприємств та показники якості очистки стічних вод здійснює хімічна лабораторія очисних споруд каналізації ШКПВКГ.

Колектив Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства налічує 180 співробітників. Керівники та спеціалісти мають вищу та середню спеціальну освіту, а робітники високу кваліфікацію. Трудовий колектив робить все можливе для того, щоб послуги були якісними та вчасними.

Підприємство користується земельними ділянками загальною площею 20,88 га на праві постійного користування.

Інформація щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Інформація щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2024 рік

Інформація щодо коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

Поділитись:

ПІП керівника Биков Віталій Петрович

Адреса м. Шепетівка

Телефон 4-06-43, 0673812177

E-mail shpvkg@ukr.net

Посилання на сайт www.shkpvkg.com.ua