Дайджест конкурсів, тренінгів і грантів

1.Безкоштовна Національна онлайн-школа для підприємців
Дізнайтесь, як заснувати власне підприємство, правильно вести бухгалтерську звітність, складати фінансовий план, отримати фінансування на розвиток своєї бізнес-ідеї, просувати продукт і управляти командою.
Деталі: https://business.diia.gov.ua/school
2.Конкурс проєктів для бізнесу від ЄС
Підтримка наступних сфер / галузей:
— виноробство;
— біо- / органічні продукти харчування;
— текстиль;
— туризм;
— креативні індустрії.
Метою конкурсу є встановлення партнерства між організаціями з підтримки бізнесу з країни Східного партнерства та країни ЄС, що мають спільний інтерес у розробці, підготовці та впровадженні заходів для МСБ під наглядом відповідного секторального консорціуму (в заявлених секторах).
Співпраця може стосуватися:
— Партнерства (twinning),
— B2B,
— Навчальних візитів.
В кожній з п’яти сфер сформовані консорціуми, які об’єднують учасників з різних країн ЄС та Східного Партнерства.
Кінцевий термін — до 18:00 30 квітня 2021 р.
Деталі: http://connectingcompanies.eu/index.php/calls/
3. Онлайн тренінги «Розпочни свій бізнес» від Міжнародної організації праці
Проєкт «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також участі Офісу розвитку малого і середнього підприємництва (SMEDO), запрошує майбутніх підприємців та підприємців-початківців здобути унікальні знання і навички ефективного ведення підприємницької діяльності на онлайн тренінгу «Розпочни свій бізнес» за програмою Міжнародної організації праці та дізнатися більше про залучення фінансування від представників банків-партнерів державної програми доступних кредитів 5-7-9 та експертів SMEDO.

Участь в онлайн тренінгах «Розпочни свій бізнес» безоплатна. Організатори забезпечують учасникам доступ до електронних навчальних матеріалів.

Кінцевий термін подачі заявки для участі — 5 квітня 2021 року.
Деталі: https://sme.gov.ua/support_programs/onlajn-treningy-rozpochny-svij-biznes-vid-mizhnarodnoyi-organizatsiyi-pratsi-2/

Шановні абоненти Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства !
СOVID — 19 станом на 03.04.21 року
Новини Шепетівки