Делегація з Новограда-Волинського відвідала Шепетівку

28 березня Шепетівська міська рада приймала гостей — колег з Новоград-Волинської міської ради на чолі із міським головою Віктором Весельським.

Розпочалась зустріч у малій залі засідань виконавчого комітету. Шепетівський міський голова Михайло Полодюк представив гостям керівництво міської ради, начальників управлінь та відділів виконавчого комітету.

Під час спілкування Михайло Іванович розповів про основні пріоритетні напрямки розвитку міста, його економічний потенціал, впроваджені проекти соціального та житлово-комунального спрямування. Керівники міст поділилися здобутками та досвідом вирішення складних питань.

Після завершення офіційної частини зустрічі, гості оглянули сесійну залу міської ради, де озномилися із електронною системою голосування «Віче» та відео-візитівкою Шепетівки.

Далі делегація оглянула міський басейн. Перший заступник міського голови Володимир Вихівський розповів про особливості реконструкції об’єкту та про встановлене сучасне обладнання. Також посадовці відповіли на запитання гостей стосовно організації роботи та режиму функціонування басейну.

Опісля, гості із Новоград-Волинської міської ради відвідали обласний літературно-меморіальний музей Миколи Островського. Вони із цікавістю переглянули експозицію музею, а також познайомили з виставкою кораблів-мініатюр в пляшках та майстром, який їх виготовляє.

Далі делегати вирушили до Шепетівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Там вони ознайомилися із капітально відремонтованою будівлею центру та роботою закладу. Міський голова Віктор Весельський зазначив, що аналогічний центр в Новограді-Волинському потребує модернізації.

Не залишили без уваги і галузь надання адміністративних послуг. Так, керуючий справами виконавчого комітету Шепетівської міської ради Василь Рачук показав гостям Шепетівський центр надання адміністративних послуг та відділ з питань реєстрації місця проживання. Посадовці обговорили особливості роботи та поділилися досвідом функціонування ЦНАПу в місті Новоград-Волинський.

Також за програмою зустрічі гості із Новограда-Волинського відвідали Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства. Також відівідали Шепетівську спеціалізовану школу-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів і курсів, де ознайомилися з досвідом впровадження інклюзивної освіти у Шепетівці.

Крім того, у ході візиту кожен учасник делегації відвідав управління та відділи, сфери діяльності яких відповідають аналогічним в Новоград-Новинському та вивчив досвід своїх колег.

Опісля працівники виконавчих органів обох міст підвели підсумки роботи та подальшої співпраці.

Михайло Полодюк на завершення зустрічі зауважив, що радий можливості започаткувати дружні відносини між містами та висловив сподівання продуктивної співпраці у майбутньому.

Відновили освітлення на вулиці Натана Рибака
Відкритий Чемпіонат Шепетівської ДЮСШ з футболу