День працівників нафтової, газової танафтопереробної промисловості України!

Щорічно у другу неділю вересня згідно з Указом Президента України від 12 серпня 1993р. відзначається професійне свято працівників нафтопромислового комплексу.

Сердечно вітаю всіх, хто був відданий цій справі у минулому і працює зараз у нафтогазовій галузі, із професійним святом – Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України!

Професія нафтовика і газовика завжди користувалася заслуженою повагою і шаною. І сьогодні потрібно віддати шану енергійності та самовідданій роботі фахівців, чия праця служить надійною запорукою сталого розвитку економіки країни. Вам ми завдячуємо теплом у наших оселях, від вас залежить стабільна робота й енергетична безпека нашого краю.

Бажаю міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів в нелегкій роботі, а також оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів заради подальшого розвитку газової галузі.

З повагою міський голова Михайло Полодюк

Вихованці Шепетівської ДЮСШ змагалися в естафеті
Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!